De staatssecretaris wilde graag kennis maken met het werk van de organisatie om alleenstaande moeders te helpen de touwtjes van hun leven weer in handen te nemen.

‘Hart van Nederland’ van SBS6 maakte er een leuke reportage over! Op de screenshot zie je de staatssecretaris in het roze jasje, en naast haar met kleurig bloesje zit de directeur van Single SuperMom Isra Lee.

Contact met staatssecretaris Paul was er ook tijdens de 69ste sessie van de Commission on the Status of Women bij de Verenigde Naties in New York. Single SuperMom was daar, evenals in 2024, weer aanwezig en heeft daar haar netwerk uitgebreid en zelf een interessant evenement georganiseerd. De organisatie schreef er een artikel over voor de site van Wo=Men: Zichtbaar maken wat verstopt blijft.
Op de foto: Single SuperMom-directeur Isra Lee, staatssecretaris Funderend Onderwijs en Emancipatie Mariëlle Paul, Single SuperMom-bestuurder Idrissa Marlin en wetenschapper Rense Nieuwenhuis.
Single SuperMom heeft in New York ook een serie video’s gemaakt die allemaal op het YouTube-kanaal van Single SuperMom staan, maar deze video is één van de favorieten van onze lidorganisatie.